ادوات کشاورزی محمدزاده بخرید تا وام 200 میلیونی احداث گلخانه دریافت کنید

تجهیزات کشاورزی شامل مجموعه ای از ابزارهایی است که برای شیار کردن، سمپاشی و بارور کردن خاک در نظر گرفته شده است. گاوآهن یکی از ادوات کشاورزی محمدزاده است که برای باز کردن شیارها در زمین طراحی شده است.

از تیغه، سهم، قالب، پاشنه، تخت، سکان و دسته تشکیل شده است که برای برش و تسطیح زمین، حفظ قطعات گاوآهن، ثابت نگه داشتن کشش و استفاده به عنوان دسته استفاده می شود.

وظيفه بيلر، ساخت عدل هاي كاه، غلات و ساير علف هاي علوفه اي است. این ابزار دارای مخزن مایع، پمپ فشار، دریچه و نازلی است که مایع مورد پاشیدن چه حشره کش، چه قارچ کش و چه علف کش از آن خارج می شود.

یک سمپاش دستی در پشت کشاورز قرار می گیرد – که برای جلوگیری از تنفس در ماده دفع شده، ماسک محافظ می پوشد. بذرپاش دو ماده کشاورزی هستند که برای کاشت بذر و توزیع آسانتر و سریعتر کودها و کودها توسعه یافته اند.

کودپاش از سه قسمت اصلی تشکیل شده است: قیف (مخزن کود)، لوله قطره کود و توزیع کننده کود. از این تجهیزات کشاورزی برای شکستن و خرد کردن کلوخه های زمین استفاده می شود.

هارو از یک قاب ساخته شده است که می تواند چوبی یا فلزی باشد، پیچ ها و گیره ای که آن را به تراکتور متصل می کند. در کشاورزی، نوآوری ها دائماً در فروشگاه ها ظاهر می شوند.

ادوات کشاورزی محمدزاده

تولیدکنندگان به طور مداوم مدل‌های خود را بهبود می‌بخشند تا عملکرد بهتری را برای کشاورزان فراهم کنند و در نتیجه روی فنی بودن محصولات خود بازی می‌کنند.

نوآوری ها را می توان در طیف وسیعی از ابزارهای پاشش یافت که همیشه باید در عین احترام به محیط زیست محافظت بیشتری را برای کاربر ارائه دهند. شناخته شده ترین برندها و شرکت های موجود در بازار به تحقیقات خود در زمینه دستگاه های سمپاش اتوماتیک ادامه می دهند.

ماشین‌آلات کشاورزی علاوه بر سازگاری با مشکلات اکولوژیکی، دستخوش یک انقلاب واقعی از دیدگاه الکترونیکی خواهند شد. نرم افزار و ربات سازی قادر به شناسایی گیاهان، رطوبت خاک و وضعیت تغذیه و تطبیق محصولات با متغیرهای آب و هوایی مانند رطوبت، دما، سرعت باد، بارندگی خواهد بود.

کشاورزان همچنین قادر خواهند بود غلات را اسکن کرده و به سرعت تولید ضعیف را تشخیص دهند. تولیدکنندگان همچنین به دنبال ارائه طیف های “سبز” بیشتری از ماشین آلات کشاورزی هستند.

نیوهلند در حال حاضر در حال مطالعه یک موتور نمونه اولیه با نیروی هیدروژن است. بنابراین ماشین‌های کشاورزی احتمالاً در 10 سال آینده یک انقلاب تکنولوژیکی را تجربه خواهند کرد که منجر به تغییر در تکنیک‌های تولید خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.