با مصرف لوبیا سبز منجمد موهایی بسیار پرپشت داشته باشید

مطالعات اخیر نشان داده است که مصرف لوبیا سبز برای پیشگیری از پولیپ های پیش سرطانی که معمولاً منجر به سرطان روده بزرگ می شوند، مفید است.

بسیاری از مطالعات سعی کرده‌اند مصرف لوبیا خشک را با پیشگیری از سرطان مرتبط کنند و نتایج محدودی به دست آمده است.

لوبیا سبز منجمد طرفداران بسیاری دارد.

با این حال، شواهد جدید نشان می دهد که افزایش مصرف لوبیا سبز در رژیم غذایی می تواند خطر عود آدنوم سرطانی و سرطان کولورکتال را کاهش دهد.

ثانیا، محتوای فیبر بالای لوبیا سبز نیز می تواند بر سیستم گوارش شما تأثیر مثبت بگذارد.

بسیاری از انواع فیبر می توانند روند هضم را تسهیل کرده و حرکات روده را تقویت کنند، که فشار وارده بر دستگاه روده را کاهش می دهد.

لوبیا سبز

برخی مطالعات ارتباط مثبتی بین افزایش مصرف فیبر و کاهش سرطان روده بزرگ نشان داده‌اند، اما باز هم، تحقیقات عمیق هنوز در حال انجام است.

نشان داده شده است که این حبوبات پرقدرت به مدیریت و تنظیم علائم دیابت در بسیاری از بیماران کمک می کند.

برخی مطالعات تأثیر قطعی هیپوگلیسمی را بر بیماران مبتلا به دیابت نشان داده اند.

دیابت وضعیتی است که نیاز به حفظ مداوم سطح قند خون در سطح طبیعی دارد تا بدن بتواند وظایف لازم را انجام دهد.

تنظیم کننده های طبیعی دیابت نادر هستند و ارتباط لوبیا و گیاهان مشابه برای کنترل یا پیشگیری زودهنگام دیابت برای بسیاری از افراد خبر خوبی است.

وجود انواع آنتی اکسیدان های تقویت کننده سیستم ایمنی در لوبیا سبز به خوبی شناخته شده است، اما با تحقیقات بیشتر در مورد فواید آنها، مشخص می شود که خواص آنتی اکسیدانی بسیار بیشتری نسبت به آنهایی که به طور گسترده شناخته شده است، وجود دارد.

آنتی اکسیدان ها ترکیبات مفیدی در بدن ما هستند که به دنبال رادیکال های آزاد خطرناک هستند و قبل از اینکه باعث بیماری یا آسیب بافتی شوند آنها را از سیستم ما حذف می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.