با مصرف نوشیدنی انرژی زا مانستر به سرما دچار نخواهید شد

والش و همکاران تأثیر نوشیدنی‌های انرژی‌زا بر زمان خستگی را در حین تمرین روی تردمیل ارزیابی کردند.

آنها افزایش قابل توجهی در زمان تا خستگی در طول یک دویدن استقامتی با شدت متوسط ​​و همچنین بهبود در احساس تمرکز، انرژی و خستگی مشاهده کردند.

نوشیدنی انرژی زا مانستر با استفاده از بهترین متریال تولید می شود.

مطالعه دیگری توانایی نوشیدنی های انرژی زا کافئین دار را برای بهبود تحمل شتاب و قدرت تحت بار “G” ارزیابی کرد.

نتایج نشان داد که نوشیدنی‌های انرژی‌زا باعث بهبود تحمل G آرام و افزایش قدرت شدند، اما تأثیری بر طول مدت تحمل شتاب نداشتند.

نتایج یک مطالعه اخیر گزارش داد که مصرف تقریباً 3 میلی گرم بر کیلوگرم کافئین در قالب نوشیدنی های انرژی زا عملکرد فیزیکی والیبالیست های زن را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

نوشیدنی انرژی زا

وسنس و همکاران در یک مطالعه تصادفی، دوسوکور، کنترل شده با دارونما، اثرات شناختی و خلقی نوشیدنی های انرژی زا را بر روی 94 نفر مورد بررسی قرار دادند.

ارزیابی عملکرد شناختی با تعدادی از آزمون‌های خودکار حافظه و توجه انجام شد، در حالی که خلق با پرسش‌نامه‌های مختلف مانند نمایه حالت‌های خلقی (POMS)، مقیاس‌های خستگی باند-لدر و چالدر ارزیابی شد.

نتایج نشان داد که هم عملکرد شناختی و هم خلق و خوی در افراد نیمه‌خوابی که نوشیدنی‌های انرژی‌زا مصرف می‌کردند به طور قابل‌توجهی بهبود یافت.

آنها توانستند سطح اولیه توجه خود را برای مدت شش ساعت حفظ کنند، در حالی که گروه دارونما شکست خورد.

نوشیدنی های انرژی زا به عنوان نوشیدنی هایی به بازار عرضه می شوند که عملکرد ذهنی و فیزیکی را افزایش می دهند.

کافئین رایج ترین محرک در این نوشیدنی ها است، اما برخی از مارک ها حاوی محرک های گیاهی دیگری مانند گوارانا و جینسینگ هستند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.