بذر گوجه بریویو بهترین تغذیه شناخته شده برای پرندگان سخنگو است

دانه‌های گوجه‌فرنگی معمولاً در عرض 10 روز جوانه می‌زنند. گیاهان نیز به سرعت رشد می‌کنند، به خصوص اگر بذر گوجه بریویو را گرم نگه دارید و نور زیادی به آنها بدهید، بنابراین باید شش تا هشت هفته قبل از اینکه قصد پیوند در فضای باز را داشته باشید، بذرها را شروع کنید.

به عنوان مثال، اگر قصد دارید در اوایل ماه مه در فضای باز کاشت کنید، بذرهای خود را در اواسط تا اواخر مارس در داخل خانه شروع کنید. زمان کاشت شما به آخرین تاریخ یخبندان شما بستگی دارد که توسط منطقه سختی USDA شما و آب و هوای خاص آن سال تعیین می شود.

در مورد نشاء کاری در فضای باز احتیاط کنید. اگر گیاهان را خیلی زود از بین ببرید، سرمازدگی یا طلسم سرما به راحتی می تواند مانع رشد آنها شود یا آنها را از بین ببرد.

گوجه‌فرنگی‌هایی که کمی دیرتر در فصل کاشته می‌شوند، به سرعت به نشاهای اولیه‌ای می‌رسند که در اثر سرما متوقف شده‌اند. به طور کلی، هنگامی که دمای شبانه به طور پیوسته بالای 50 درجه فارنهایت باقی می ماند، شروع به سفت شدن نهال های خود بی خطر است.

بذر گوجه بریویو

گیاهان شما در این مرحله باید چندین اینچ بلند باشند و مقداری انشعاب داشته باشند. یکی از روش‌ها این است که آنها را در فضای باز قرار دهید تا هر روز به تدریج افزایش یابد، حدود هفت تا 10 روز قبل از اینکه بخواهید آنها را به باغ پیوند بزنید.

پس از این دوره انتقال، آنها باید آماده زندگی در باغ شما باشند. بوته های گوجه فرنگی خود را بلافاصله پس از کاشت در چمنزار قرار دهید تا بعداً ریشه آنها را مختل نکنید. سپس به آنها آب خوب بدهید و صبور باشید. آنها باید با گرم شدن روز شروع به گلدهی کنند.

آیا باید بذر گوجه فرنگی را قبل از کاشت خیس کنم؟ خیساندن بذر به طور کلی می تواند به تسریع روند جوانه زنی کمک کند. با این حال، برای دانه های گوجه فرنگی ضروری نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.