دمپایی انگشتی که موجب افتادن مردی از طبقه 10 ساختمانی شد

یکی دیگر از موارد مورد علاقه Kirkland در تمام طول سال، دمپایی Kīpe’a Heu از OluKai، یک برند الهام گرفته از هاوایی، در سایه اشباع شده آبی به نام Storm است.

رویه به سبک دمپایی انگشتی با قیچی مخملی پوشانده شده است، بنابراین آنها در زمستان برشته هستند و با طراحی پنجه باز خود، “مناسب برای یک عصر تابستانی” هستند. علاوه بر این، کرکلند می‌گوید، کف‌های لاستیکی انعطاف‌پذیر آن‌ها آن‌ها را برای دویدن به صندوق پست یا پایین رفتن به میز نگهبانی در هتل عالی می‌کند.

توصیه‌ها، توصیه‌ها یا رتبه‌بندی‌های بیان شده در این مقاله مربوط به تیم تحریریه WSJ است و توسط شرکای تجاری ما بررسی یا تأیید نشده است.

کودکان در مدرسه ابتدایی ایست میدلندز تشویق می شوند که در کلاس دمپایی بپوشند. فایندرن ابتدایی در دربی این ایده را پس از اینکه یکی از معلمان با تحقیقی مواجه شد که نشان می داد رویکرد آرام به کفش نتایج تحصیلی را بهبود می بخشد، این ایده را معرفی کرد.

مطالعه یک دهه‌ای که توسط محققان دانشگاه بورنموث انجام شد، نشان داد که اجازه دادن به دانش‌آموزان برای درآوردن کفش‌های خود، همانطور که در اسکاندیناوی مرسوم است، به آنها کمک می‌کند تا بهتر در کلاس شرکت کنند.

دمپایی

از زمان اجرای این خط مشی، کارکنان فایندرن متوجه بهبود رفتار شده اند. برخی از معلمان نیز دمپایی خود را آورده اند.

میشل هال، معاون فایندرن، گفت: «این پیشنهاد توسط یکی از معلمان پس از مشاهده برخی تحقیقات انجام شد که پوشیدن دمپایی می تواند نمرات کودکان را بهبود بخشد. ما این ایده را برای دانش آموزان مطرح کردیم و آنها بسیار هیجان زده بودند. این یک موفقیت بزرگ تاکنون بوده است و حتی کارکنان نیز در کلاس درس دمپایی می پوشند.

دانش‌آموزان ما همیشه رفتار خوبی داشته‌اند، اما ما متوجه تغییراتی شده‌ایم. کمتر پا زدن در اطراف وجود دارد و کودکان آرام تر و آرام تر هستند. آنها آن را دوست دارند.»

Maisie Futcher، یک دانش آموز، فکر کرد که این یک “ایده عالی” است. این دختر 10 ساله افزود: «من عاشق پوشیدن دمپایی هایم در خانه هستم، بنابراین خوب است که بتوانم آن ها را در مدرسه بپوشم. این به من احساس آرامش می کند و به من کمک می کند تا یاد بگیرم.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.