روش های مختلف دفع بطری که در سال های اخیر جان خیلی از انسان ها را نجات داده است

مطالعات زیادی در مورد استفاده و دفع بطری پلاستیکی عرقیات انجام شده است و تأثیر منفی پلاستیک بر روی آنها محیط زیست از نظر حذف پلاستیک از محیط توضیح داده شده است.
بازیافت و بازیابی در زمان های اخیر، پلاستیک ها در همه جا در محیط زیست فراگیر شده اند و نیاز به کاهش اثرات آلودگی پلاستیک توجه روزافزونی را به خود جلب کرده است.
به واسطه دوام بطری پلاستیکی کوچک به عنوان بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی و هزینه نسبتا پایین آن، تولید آن را داشته است متناسب با مصرف آن افزایش یافته است.
این امر منجر به مشکلات مربوط به دفع آن شده است و تجمع در محیط جامعه اندونزی از نظر اقتصادی و آموزشی بسیار متنوع است. درک جامعه از خطرات پلاستیک و زباله های پلاستیکی بین همه افراد مشترک نیست.
بطری
جوامع ساکن شهری مناطق تمایل به انتخاب یک سبک زندگی عملی و انتخاب غذا و نوشیدنی خود با استفاده بطری فانتزی کوچک فعالیت های روزانه خود را انجام می دهند.
این امر باعث می شود با افزایش جمعیت و تعداد محصولات جدید با استفاده از پلاستیک های یکبار مصرف، میزان زباله های پلاستیکی سال به سال افزایش یابد.
افزایش می یابد در سال 2016، تقریباً نیمی از بطری پلاستیکی استوانه برای بازیافت جمع آوری شده است، اما تنها 7 درصد از آنها بطری ها پس از بازیافت به بطری های جدید تبدیل شدند.
 • منابع:
  1. Community behavior and single-use plastic bottle consumption
 • تبلیغات: 
  1. با استفاده از خامه لباس خود را به خوبی بشویید
  2. دختر جوانی که توانست با استفاده از اطلاعات خود ثروتمند شود
  3. فروش عمده دستگاه کلاغ پران صوتی
  4. دوچرخه ای که برایتان خرید می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.