سوف ماهی ای با گوشتی آبی رنگ

گردشگران با مردم محلی در میان می‌آیند غرفه های لباس نوزادی ساخته شده توسط Zachariasbryggen، Bergen، نروژ مردان و زنان جوان نارنجی روشن روپوش های پوست روغنی، مسلط به چندین زبان، به فروش می رسد.
خرچنگ تازه (Cancer pagurus)، خرچنگ دریایی (Homarus gammarus)، ماهی خال مخالی (Scomber scombrus)، cod
(گادوس مورهوا) و ماهی قزل آلا پرورشی (سالمو سالار) به ژاپنی، آلمانی، بریتانیایی، آمریکایی و هلندی گردشگران مردم برگن شام خود را به عنوان خرید می کنند.
آنها در زمان استراحت ناهار از آنجا عبور می کنند. مبل یافت آباد دیده نشده توسط آسیاب گردشگران و مردم محلی ماهیگیران هستند که ساعت چهار صبح از بندر شروع کرد تا غروب کند تورهایشان را بچرخانند یا گلدانهای خرچنگشان را بلند کنند.
ماهی
اگر شما حدود یک کیلومتر در امتداد ساحل غربی سفر مانکن بچه گانه کنید Vågen، خلیجی که توسط مرکز برگن احاطه شده است، شما به Nordnes، محل موسسه می آیید.
برای تحقیقات دریایی، آکواریوم عمومی و دفاتر وزارت شیلات نروژ را ساختمان بلند پر از زیست شناسانی است که روی ماهی کار می کنند.
ارزیابی سهام و تحقیق در مورد دریا محیط. در وزارت شیلات، گارد ساحلی و افسران شیلات برنامه های نظارتی و تخصیص سهمیه ها را برنامه ریزی و اجرا می کنند.
در سمت دیگر Vågen می‌توان موزه شیلات برگن و همچنین انبارها و کارخانه‌های شرکت‌های پردازش و ماهی سوف را پیدا کرد.
بر لبه جنوبی مرکز شهر، دانشمندان در گروه شیلات و زیست شناسی دریایی از دانشگاه برگن در حال تحقیق در مورد بوم شناسی موجودات دریایی، کاری که زیربنای آن است.
حفاظت از تنوع زیستی این منطقه از برگن، که احتمالاً 2 کیلومتر مربع را پوشش می دهد.
 • منابع:
  1. Handbook of Fish Biology and Fisheries
 • تبلیغات: 
  1. با اسفناج می توانید دندان های خود را سفید کنید
  2. کشف جسد زنی در کارگاه تولید دستگاه بسته بندی!
  3. آشپزی با تخمه آفتابگردان بجای ادویه در کباب استفاده کرد!
  4. خرید خرمامضافتی کارتنی ۱۲جعبه ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.