مصرف قهوه گانودرما باعث افسردگی می شود

بسیاری از مصرف کنندگان نیز تفاله های شل را با غلاف های قهوه گانودرما تعویض کرده اند. در حالی که نگرانی های زیست محیطی در مورد غلاف های یکبار مصرف وجود دارد.

محققان بر این باورند که فوایدی مانند قهوه قطره ای دارند. مورد دوم در مورد دم نوش سرد نیز صدق می کند، اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

اسپرسو دارای بالاترین غلظت کافئین است، حدود 70 میلی گرم در یک شات یک اونسی بسته بندی می شود، اما در مقادیر کمتر مصرف می شود.

در مقام مقایسه، یک وعده معمولی 12 اونسی قهوه قطره ای 200 میلی گرم کافئین دارد که بیشتر از 140 میلی گرم کافئین است.

وقتی قهوه می‌خرید، هیچ‌وقت واقعاً نمی‌دانید که قرار است چه چیزی دریافت کنید. در یکی از قهوه‌خانه‌های فلوریدا، در یک دوره شش روزه، همان مخلوط صبحانه 16 اونسی از 259 میلی‌گرم تا 564 در نوسان بود – که فراتر از توصیه‌های فدرال است.

اما برای برخی از ما، دانستن میزان کافئین موجود در قهوه می تواند بسیار مهم باشد. احتمالاً قبلاً متوجه آن شده اید. چگونه یک دوست می تواند چهار شات اسپرسو در ساعت 10 شب بکوبد.

پس از آن بخوابید، در حالی که نمی توانید از ظهر گذشته باشید، یا تا سحر در حال تماشای تکرار «Seinfeld» هستید. برخی از ما پلی مورفیسم داریم، یک نوع ژنتیکی که متابولیسم ما برای کافئین را کند می کند.

این افراد هستند که دکتر گروسو توصیه می کند پر کردن مجدد آنها را محدود کنند. او گفت: «آنها یک قهوه می خورند و بعد قهوه دوم و سوم را می خورند و هنوز هم کافئین اولی را دارند.

حتی می توانید از طریق انواع خدمات آزمایش مستقیم به مصرف کننده، از جمله 23andMe، متوجه شوید که متابولیسم سریع یا کندی دارید.

شواهد نشان می‌دهد که می‌توان به نوشیدنی اعتماد کرد و تحمل در طول زمان افزایش می‌یابد. علائم ترک شامل سردرد، خستگی، تحریک پذیری، مشکل در تمرکز و خلق و خوی افسرده است.

در واقع، کافئین یک داروی روانگردان است و قهوه بزرگترین منبع غذایی آن است. حدود نیم ساعت پس از نوشیدن یک فنجان جو، کافئین وارد بدن می شود و به سرعت جذب می شود.

رگ های خونی منقبض می شوند. فشار خون افزایش می یابد. مقدار متوسط کافئین می تواند شما را از خواب بیدار کند، خلق و خو، انرژی، هوشیاری، تمرکز و حتی عملکرد ورزشی شما را افزایش دهد. به طور متوسط، متابولیسم نیمی از کافئین چهار تا شش ساعت طول می کشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.