میز رزین کاری شده هنرمندان ایرانی که در نمایشگاه پاریس میلیاردی فروخته شد

میزهای چوبی رزین معامله واقعی نیستند. اگرچه سازندگان سعی می کنند ظاهر چوب طبیعی را تقلید کنند، اما واقعیت این است که رزین مانند چوب نیست. اگر در مورد ظاهر، احساس و طراحی مبلمان خاص هستید، ممکن است میز چوبی رزینی برای شما مناسب نباشد.

مزایای میزهای چوبی طبیعی:

میز رزین کاری شده مستحکم و بسیار بادوام هستند. یک میز چوبی با کیفیت اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند یک عمر دوام بیاورد. هر قطعه دقیقاً با دقت و توجه زیادی ساخته شده است که در طراحی کلی هر قطعه می درخشد.

میزهای چوبی یک محصول درجه یک هستند. از درختان انتخاب شده به دست گرفته تا صنایع دستی، فرآیند طولانی بریدن، سنباده زدن و افزودن پوشش محافظ موم، روغن و حتی لکه نیاز به تلاش زیادی دارد.

یکی از چیزهای جالب در مورد میزهای چوبی که آنها را از میزهای رزینی متمایز می کند، ترک خوردن آنها است که اغلب به عنوان یک علامت هشدار برای نیاز به تعمیر است.

میز رزین کاری شده

حتی میزهایی که از چوب یک درخت ساخته شده اند می توانند طرح، الگو و رنگ متفاوتی داشته باشند. این منحصر به فرد بودن میزهای چوبی را در نوع خود بی نظیر می کند و برخی از رنگ ها کمیاب هستند.

این منحصر به فرد بودن در میزهای رزین وجود ندارد، که به راحتی با رنگ ها و الگوهای مشابه تکرار می شوند. برای چندین دهه و پس از آن، مبلمان چوبی مانند میز به عنوان نماینده ای از جایگاه اجتماعی و ثروت عمل کرده است.

رنگ های گرم و بافت یک میز چوبی باکیفیت، فضایی متمایز به اتاق می بخشد. به سختی می توان همان اثر را با میز چوب رزین به دست آورد.

با توجه به زمان لازم برای ساخت یک میز چوبی و همچنین منحصر به فرد بودن هر قطعه، تصور اینکه یک میز چوبی در هر جایی که می توانید آن را قرار دهید، چیزی جز درجه یک در نظر گرفته نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.