پر محصول ترین انواع گل آفتابگردان برای برداشت تخمه آفتابگردان

از دهه 1970 توسط انواع هیبریدی پرمحصول آفتابگردان از کاربرد تعبیر خواب تخمه آفتابگردان خارج شد، اما همچنان برای کاشت حیات وحش محبوب است.
ویژگی های اصلی آن برای استفاده در حیات وحش این است که دانه کوچکتر است (احتمالاً برای برخی از پرندگان ارزش دارد) و گرده افشانی باز است، به این معنی که می توان بذر را جمع آوری کرد و دوباره کاشت، یا اجازه داد که دوباره بذر بذری کند.
به نظر نویسنده، بیشتر انواع دانه های روغنی تجاری آفتابگردان احتمالاً در مقایسه با Peredovik برای استفاده در حیات وحش مناسب هستند.
مطمئناً هیبریدهای مدرن در هر هکتار بذر بیشتری رسیدن به خاک سفت در دفینه تولید می کنند و گیاهان قوی تر و قوی تر خواهند بود.
تخمه آفتابگردان
در مقیاس بسیار کوچکتر، بازار آفتابگردان زینتی در رب انار دو دهه اخیر واقعاً گسترش یافته است. کاتالوگ دانه های باغ در حال حاضر انواع مختلفی از آفتابگردان های زینتی را حمل می کند.
علاوه بر رنگ های طلایی رایج، در حال حاضر انواع نارنجی، قرمز و سفید به همراه سایه های مختلف زرد وجود دارد. برخی از گیاهان زینتی دارای تعداد زیادی سر گل در هر بوته هستند، برخی دیگر دارای تشکیلات گلبرگ منحصر به فرد هستند.
جدیدترین دسته از گل‌های آفتابگردان زینتی بدون گرده تولید شده‌اند، به طوری که وقتی در معرض دید قرار می‌گیرند به مهمان خانه‌ای خوش اخلاق‌تر تبدیل می‌شوند و دیگر گرد و غبار طلایی را در همه جا نمی‌ریزند.
فقط به خاطر داشته باشید که این گونه های بدون گرده نیز لباس چرم دخترانه هیچ دانه ای تولید نمی کنند که باعث ناامیدی پرندگان محله شما می شود.
 • منابع:
  1. Sunflowers: A Versatile Native Crop
 • تبلیغات: 
  1. خانوده ای که بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند!
  2. با کمک مربا آلبالو از حمله عقرب در امان بمانید
  3. گونی کنفی برنج قهوه رولی
  4. گلخانه ای که با صابون تزیینی به پرورش گل می پردازد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.