کشف چرم شترمرغی که از دل خاک می روید

چرم شترمرغ نرم است، اما در کمال تعجب یکی از سخت ترین پوست ها نیز هست. در دوران باستان، شنل ها و لباس های چرمی شترمرغ نه تنها به دلیل زیبایی و راحتی، بلکه به دلیل استحکام و مقاومت در برابر آب و هوا مورد توجه قرار می گرفتند.
در اولین تماس، درک مزایای این پوست نرم و بادوام آسان است. چرم شترمرغ انعطاف پذیر مورد علاقه طراحان برای ایجاد هر چیزی از دستکش گرفته تا چکمه و کیف و بلیزر است.

لطافت پوست شترمرغ همچنین تضمین می کند که ژاکت ها یا سایر لباس های ساخته شده با این پوست ها بسیار راحت خواهند بود.

علاوه بر این، چرم شترمرغ دارای روغن های طبیعی است که پوست در طول زمان آن را حفظ می کند. این روغن ها چرم شترمرغ را قادر می سازد در برابر خشک شدن و ترک خوردن مقاومت کند.

کیف های دستی شترمرغ، کیف پول های شترمرغ، چکمه های شترمرغ و کفش های شترمرغ تنها با لمس و پوشیدن زیباتر می شوند.

چرم
چرم شترمرغ یکی از بادوام ترین پوست هاست. هنگامی که به درستی از آنها مراقبت شود، کیف پول های چرم شترمرغ، کیف های دستی شترمرغ، چکمه های شترمرغ و کفش های لباس شترمرغ باید تا آخر عمر باقی بمانند.

نگهداری از چرم شترمرغ فقط نیاز به تمیز کردن گاه به گاه با یک پارچه مرطوب و خشک کردن هوا دارد. مواد تمیز کننده، هرگز نباید روی چرم استفاده شوند و قطعات آن را هرگز نباید در خشک کن قرار دهید. در مورد لکه باید با یک پاک کننده چرم معتبر مشورت کرد.

در کنار چرم‌های عجیب و غریب مانند تمساح، تمساح، و خشخاش، چرم شترمرغ ارزان نیست. محصولات ساخته شده از پوست این پرنده به دلیل الگوی متمایز و حس زیبایشان بسیار مورد تقاضا هستند.

علاوه بر هزینه، پوست شترمرغ نسبتاً کوچک است و برای تکمیل یک اقلام بزرگتر مانند کت شترمرغ یا ژاکت شترمرغ به تعداد کمی نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.