کمپین های مختلف در رابطه با جوراب

با حمایت بی دریغ مشتریان ما، PNA همیشه به دنبال راه های سرگرم کننده و خلاقانه برای ایجاد آگاهی اجتماعی و جمع آوری بودجه برای حمایت از آموزش است و کمپین “جوراب های بد بو را راک کنید” ابتکار ما در سال 2022 است.

با راه اندازی در روز ماندلا، 18 ژوئیه 2022، عموم مردم می توانند یک برچسب روز جوراب های بد بو برای R10 از PNA بخرند و سپس در 2 سپتامبر 2022 عجیب ترین جوراب دخترانه خود را برای کل روز بپوشند.

شانتل فریتز، مدیر بازاریابی و روابط عمومی PNA، می‌گوید: «ما علاقه‌مند به رشد اولیه دوران کودکی هستیم و یکی از ستون‌های اصلی تلاش‌های مسئولیت اجتماعی شرکتی ما آموزش است.

ما باید به هر کودک آفریقای جنوبی سارافون دخترانه مجلسی فرصتی برای آینده بهتر بدهیم. PNA مشتاق است که به کار ما با Breadline آفریقا برای تأمین مالی و ساخت چهار مدرسه ECD در سال 2022 ادامه دهد.

جوراب

فراتر از فراهم کردن زیرساخت‌های ایمن و محیط‌های آموزشی تحریک‌کننده، عکس رادیو جیوه دار Breadline آفریقا حمایت خود را از مدیران و معلمان مدارس گسترش می‌دهد.

این سازمان تا سه سال پشتیبانی مستمر و در محل را ارائه می‌کند تا مدارس به مواد آموزشی و یادگیری، راهنمایی‌ها و آموزش‌ها و همچنین طرح‌های تغذیه مدارس دسترسی داشته باشند.

فریتز ادامه می دهد: «مرکز آموزشی سیخونا در حال حاضر 35 فرزند دارد. اما وسعت دارایی آنها می تواند یک پیش دبستانی بسیار بزرگتر را در خود جای دهد.

علاوه بر این، به دلیل اینکه امکانات آشپزخانه مناسبی در محل مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی وجود ندارد، مدیر Ntombifikile Nzunga در حال حاضر برای بچه های خانه اش آشپزی می کند.

 • منابع:
  1. PNA launches the ‘Rock your Funky Socks’ campaign to build early childhood development schools
 • تبلیغات: 
  1. با مصرف رب گوجه 20 کیلو لاغر شوید
  2. ساخت نوار نقاله با شانه تخم مرغ های بازیافت شده!
  3. آیا سارقان موزه بریتانیا دستگیر شدند؟
  4. راز رسیدن به هدف از راه موفقیت و رفاه در زندگی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.