گیر کردن سر کودک خردسالی بین دسته صندلی ماساژور موجب مرگ وی شد

 قیمت صندلی آرایشگاه زنانه دست دوم ارگونومیک با قطعات قابل تنظیم در بازار بسیار بالاست و برای دستیابی به تطابق خوب بین ویژگی های آنتروپومتریک افراد و صندلی مورد استفاده طراحی شده است.

اندازه صندلی بر اساس ابعاد آنتروپومتریک دانش آموزان بود. از آنجایی که بیشتر فعالیت های دانش آموزان در حالت نشستن روی صندلی انجام می شود، طراحی ارگونومیک صندلی برای دانش آموزان حائز اهمیت است.

بنابراین اقدام برای اصلاح صندلی‌های موجود از نظر سلامت جسمانی و روحی اقتصادی دانش‌آموزان حائز اهمیت است، زیرا مشکلات جسمانی ناشی از وضعیت نامناسب نشستن منجر به هزینه‌های مالی و دارویی می‌شود.

قیمت صندلی طبی دیسک کمر طراحی و توسعه یافته در این مطالعه ارگونومیک بوده و بسیار بالاست و به کاهش اختلالات اسکلتی عضلانی در دانش آموزان کمک می کند.

صندلی

برخی از ویژگی های ارگونومیک این صندلی چرخدار کودک شامل قابلیت تنظیم زیرپایی، پشتی، تکیه گاه و میز بود و همین عوامل باعث شد تا دانش آموزان با اندازه های مختلف بدن از این صندلی استفاده کنند.

لبه های صندلی دارای انحنای بود که از فشار به قسمت های مختلف بدن جلوگیری می کرد و راحتی را برای کاربران ایجاد می کرد.

از دیگر مزایای این صندلی که آن را از سایر صندلی های آموزشی متمایز کرده است می توان به قابلیت تنظیم زیرپایی به منظور قرار گرفتن کامل پاها، قابلیت تنظیم ارتفاع میز و تکیه گاه چپ، چرخش میز در دو محور X و Y دارد.

همچنین قابلیت تنظیم زاویه بین پشتی و صندلی در چهار درجه، سطح بزرگ میز، شیارهایی روی پشتی برای قرار دادن کیف، یک شیار روی میز برای قرار دادن خودکار و مداد.

یکی از محدودیت های این مطالعه عدم قابلیت تنظیم قیمت صندلی ماساژور سنگ یشم مطابق بودجه افراد است.

 • منابع:
  1. Design and Development of an Ergonomic Chair for Students in Educational Settings
 • تبلیغات: 
  1. برای پیشرفت بهترین راه تجارت است!
  2. تنها راه کمک به رفع نوسانات قیمت دلار!
  3. جوان ترین موسس کارخانه معروف را بشناسید
  4. جیوه عنصری در تاسیسات آزمایشگاه ها است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.